Krbová kamna BLIST PADOVA, 10 kW, antracit
Kód: EKO-011073Související produkty
Detailní popis produktu
Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná : Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031586 |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 35 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 510x910x500 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 370x440x470 mm |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 77,3 % |
| Váha: | 61 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Popelník: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 200 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 61 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 35 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Účinnost kamen: | 77,3 % |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Vytápěcí schopnost: | 200 m3 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 510x910x500 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 370x440x470 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
