Krbová kamna BLIST ROMA G s troubou, 8,5 kW, červená
Kód: EKO-011045Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031623 |
| Jmenovitý výkon: | 8,5 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | Červená |
| Délka polen: | 30 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba: | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 495x1190x440 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 340x300x340 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,19 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 75 % |
| Váha: | 116 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Rozměr trouby (Š x V x H): | 320x280x280 mm |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 116 kg |
| Barva: | Červená |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Pečící trouba: | Ano |
| Účinnost kamen: | 75 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 8,5 kW |
| Spotřeba paliva: | 2,19 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 495x1190x440 mm |
| Rozměr trouby (Š x V x H): | 320x280x280 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 340x300x340 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
