Krbová kamna BLIST ROMA S s troubou, 8,5 kW, krémová + Hodnotný dárek ke zboží + Poradenská služba specialista na telefonu
Kód: EKO-011044Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Blist ROMA S s troubou - béžová?
Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist ROMA S s troubou - béžová?
- Kvalitní materiál
- Nízká pořizovací cena
- Regulační klapka
- ...
Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Návod k použití : Návod k použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005032996 |
| Jmenovitý výkon: | 8,5 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | krémová |
| Délka polen: | 30 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba: | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 485x1200x440 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 340x340x300 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,19 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 75 % |
| Váha: | 105 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Rozměr trouby (Š x V x H): | 320x280x280 mm |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 105 kg |
| Barva: | krémová |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Pečící trouba: | Ano |
| Účinnost kamen: | 75 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 8,5 kW |
| Spotřeba paliva: | 2,19 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 485x1200x440 mm |
| Rozměr trouby (Š x V x H): | 320x280x280 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 340x340x300 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
