Krbová vložka BRONPI DENVER s troubou, 15 kW
Kód: EKO-012589Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Jmenovitý výkon: | 15 kW |
| Kouřovod: | 200 mm |
| Délka polen: | 65 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 3,8 kg/hod |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 140 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | přední |
| Rozměr (ŠxVxH): | 841x881x508 mm |
| Účinnost: | 84 % |
| Vytápěcí schopnost: | 350 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 140 kg |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 200 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 84 % |
| Prosklení: | přední |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 65 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Rozměr (ŠxVxH): | 841x881x508 mm |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 15 kW |
| Spotřeba paliva: | 3,8 kg/hod |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Vytápěcí schopnost: | 350 m3 |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
