Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660
Kód: LK86566Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 127 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Detailní popis produktu
Sníte o odhalování tajemství vesmíru? Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 vám s tím pomůže! Pozorujte nebeské objekty, pořizujte jejich fotografie nebo videa a sdílejte své objevy se svými blízkými pouze pomocí smartphonu. Sestavte teleskop, upevněte zařízení iPhone nebo Android do adaptéru a rychle začněte bez pokročilých znalostí.
Objevte krásu povrchu Měsíce a díky speciálnímu filtru si užijte ještě detailnější a pro oči pohodlnější pozorování. Prozkoumejte Saturnovy prstence, hlavní měsíce Jupiteru a srpek ubývající Venuše. Najděte třpytivé hvězdokupy Plejády a Jesličky, plynné oblaky mlhoviny v Orionu a protáhlé skvrny galaxií Andromeda, Doutník a Bodeho galaxie. Jednoduše klepněte na obrazovku smartphonu a uchovejte si tyto kosmické pohledy ve své galerii navždy.
Fototeleskop nebude zahálet ani přes den, protože jej můžete použít jako výkonný pozorovací dalekohled pro zkoumání a fotografování přírody i krajiny. Na rozdíl od mnoha podobných modelů, které zobrazují převrácený a zrcadlově obrácený obraz, vám Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 umožní vidět okolní svět v nejpřirozenější orientaci.
Abyste neustálými dotyky nerozechvěli teleskop a nerozmazali snímky, použijte praktickou dálkovou spoušť Bluetooth. Ovládejte spoušť na dálku a pořizujte barevné fotografie, aniž byste museli opustit své místo. Zatímco odpočíváte, Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 odvede všechnu těžkou práci, abyste si mohli jednoduše užívat výsledky!
Klíčové vlastnosti:
- Dálková spoušť Bluetooth pro hands-free fotografování z dálky
- Adaptér je kompatibilní se všemi modely iPhone a smartphony Android
- Správně orientovaný obraz při pozorování vesmíru i pozemské krajiny
- Pořizujte fotografie a videa smartphonem a okamžitě sdílejte vzácné snímky s přáteli a rodinou
- Nevyžaduje žádné speciální znalosti ani dovednosti, takže obsluhu zvládnou snadno i začátečníci v astronomii
- Přiložený lunární filtr tlumí jas a zvyšuje kontrast, aby odhalil nejjemnější detaily měsíčního povrchu
- Ideální sestava pro fotografování Měsíce, planet, dvojhvězd a přírodní krajiny
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Hledáček s červenou tečkou
- Diagonální hranol 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Asférický okulár 4 mm
- Barlowova čočka 2x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028163 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 90x46x21 cm |
| Přepravní hmotnost | 8.15 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | několikanásobná antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 90 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 660 |
| Maximální zvětšení, x | 180 |
| Poměr apertury | f/7.33 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.4 |
| Limitní hvězdná velikost | 11.8 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (66x), Kellner MA 20 mm (33x), asférický 4 mm (165x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | s červeným bodem (Red Dot) |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný, až do 1200 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028163 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
