Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T60 s knížkou
Kód: LK79081Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 127 mm EQ Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 80S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 70/900 EQ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 114s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Detailní popis produktu

Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč jednotlivými žánry, včetně světa vědy a techniky, badatelských průzkumů, dobrodružných výprav, pohledů do historie a detailních pohledů do zákulisí na lidi, místa a organizace, které utvářejí a sdílejí svět, ve kterém žijeme.
S hrdostí vám představujeme řadu optických výrobků Discovery, kterou vyrábí společnost Levenhuk a podporuje společnost Discovery.
Levenhuk Discovery Sky T60 je klasický azimutální refraktor. Představuje skvělou volbu pro začátečníky. Jeho optika umožňuje pozorování mnoha objektů hlubokého vesmíru (můžete snadno pozorovat Měsíc) a zároveň vám naučení ovládání hvězdářského dalekohledu zabere pouze několik minut. Rozšířená sada příslušenství je další nezpochybnitelnou výhodou tohoto dalekohledu – nemusíte nic kupovat samostatně! Sada dokonce obsahuje vzdělávací publikaci o vesmíru.
Všechny objekty lze pozorovat s různým zvětšením. Vyměňte okulár nebo přidejte Barlowovu čočku a změňte rozsah zvětšení. Okulár pro svislý obraz a diagonální zrcátko jsou součástí sady pro pozemní pozorování. Tato příslušenství umožňují používání hvězdářského dalekohledu jako výkonného pozorovacího dalekohledu. Optický hledáček upevněný na tubusu dalekohledu se používá k vyhledávání vesmírných objektů.
Azimutální montáž má na vertikální ose mikrošroub, který umožňuje přesné a snadné nastavení teleskopu na pozorovaný objekt. Stativ je vyroben ze slitiny hliníku a vybaven přihrádkou na příslušenství. Výška stativu je nastavitelná, takže lze dalekohled snadno nastavit podle výšky uživatele. Stativ je stabilní. Je stabilní na nerovných površích.
Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ je velmi užitečná při zvládání základů astronomie. Tento barevný průvodce vám řekne vše o sluneční soustavě (Slunce a také planety a její satelity), meteorech a kometách, vzdálených hvězdách a mnohém dalším, dostupným způsobem. Kniha obsahuje mnoho živých ilustrací a rad k používání dalekohledu.
Klíčové vlastnosti:
- Refraktor pro astronomická i pozemní pozorování
- Azimutální montáž s mikrošroubem na svislé ose
- Rozšířená sada se vším, co budete potřebovat do začátků
- Naučná publikace o vesmíru usnadňuje studium základů astronomie
- Skvělá volba pro začátečníky
Sada obsahuje následující části:
- Teleskop
- Okulár 4 mm
- Okulár 12,5 mm
- Okulár 20 mm
- Vzpřimující okulár 1,5x
- Barlowova čočka 3x
- Optický pointační dalekohled 5x24
- Diagonální zrcátko
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota.“
- Uživatelská příručka a záruční list
| Značka | Discovery |
| Záruka | 10 let |
| EAN | 5905555012957 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 74x25x15 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.62 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | standardní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/11.6 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2.33 |
| Limitní hvězdná velikost | 11.4 |
| Okuláry | 4 mm (175x), 12,5 mm (56x), 20 mm (35x), stavěcí okulár 1,5x |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 0,96 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | ozubnice s pastorkem |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 750–1250 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Typ uživatele | pro děti |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
| Bohaté příslušenství | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555012957 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 150/750 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
