Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova BASE 50/600
Kód: LK86568Související produkty
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 127 mm EQ Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova BASE 50/600 je určen pro ty, kteří chtějí udělat první krok do vesmíru. Promění složité umění astronomie a astrofotografie v jednoduchou aktivitu, které porozumí i děti. Bez zdlouhavého nastavování rychle najdete Měsíc na obloze, zaostříte a pořídíte fotografie i videa na iPhone nebo Android.
Měsíc v teleskopu Levenhuk Kelvin Nova BASE 50/600 vypadá opravdu působivě. Jasně uvidíte měsíční moře, obrovské tmavé pláně ztuhlé lávy, jako je Moře krizí nebo Moře dešťů. Rozeznáte velká pohoří, jako jsou Apeniny, a největší krátery, například Koperník, Platón nebo kráter Tycho se známými jasnými paprsky vyvržených hornin. Nejlepší pohled na detaily povrchu získáte s přiloženým lunárním filtrem.
I pečlivě komponované snímky mohou být někdy rozmazané kvůli nechtěným vibracím nebo pohybům rukou. Abyste tomu zabránili, doporučujeme používat dálkovou spoušť Bluetooth pro smartphone, která umožňuje ovládat fotografování na dálku bez dotyku teleskopu.
Klíčovou vlastností tohoto modelu je montáž s ovládací rukojetí, která umožňuje ovládat teleskop stejně jako běžný fotoaparát na stativu. K namíření teleskopu Nova BASE 50/600 na cíl nepotřebujete o teleskopech vědět vůbec nic.
Levenhuk Kelvin Nova BASE 50/600 je "měsíční" teleskop, který představuje první krok do světa amatérské astronomie. Mezi jeho nesporné výhody patří snadné použití, balení "vše v jednom" a pohodlné fotografování smartphonem.
Klíčové vlastnosti:
- Pozorujte a fotografujte Měsíc v detailu se svým prvním fototeleskopem pomocí přiloženého speciálního filtru
- Pořizujte ostré, živé fotografie bez dotyku teleskopu pomocí dálkové spouště Bluetooth
- Sdílejte fotografie na sociálních sítích přímo z galerie telefonu
- Adaptér je kompatibilní se všemi smartphony iPhone i Android
- Montáž s praktickou ovládací rukojetí nabízí intuitivní ovládání, kterému porozumí i dítě
- Veškeré potřebné příslušenství je součástí balení, takže k pořizování fotografií potřebujete jen smartphone
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Optický pointační dalekohled 5x24
- Diagonální zrcátko 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Barlowova čočka 3x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028187 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 79x31x22 cm |
| Přepravní hmotnost | 4.35 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | plně potažený |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 50 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 600 |
| Maximální zvětšení, x | 100 |
| Poměr apertury | f/12 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2.8 |
| Limitní hvězdná velikost | 10 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (60x), Kellner MA 20 mm (30x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | Nastavitelný, až do 1140 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | alt-azimutální |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028187 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
