Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK60 s kufříkem
Kód: LK77112Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 60/700 AZ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 EQ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T60 s knížkou Code2:
Levenhuk Ra R66 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Detailní popis produktu
Teleskop Levenhuk LabZZ TK60 je perfektním dárkem pro školáky a školačky, kteří se zajímají o astronomii. Je perfektní volbou pro studium Měsíce a pozemských objektů. Veškeré potřebné příslušenství je součástí dodávky. Pro manipulaci s teleskopem nepotřebujete žádné speciální schopnosti. Pouzdro je součástí dodávky. Lze do něho uložit kompletní teleskop i s příslušenstvím a umožňuje tak pohodlný přenos i skladování.
Tento teleskop je klasickým achromatickým refraktorem. Disponuje optikou ze skla s antireflexní vrstvou a poskytuje tak vysoce kvalitní a čistý obraz. Průměr čočky objektivu je 60 mm. Hlavním objektem pozorování je Měsíc. Můžete sledovat také další vzdálenější objekty, detaily však nebudou viditelné.
Optický tubus je instalován na azimutální vidlicové montáži. Jedná se o základní montáž na teleskopy pro začínající pozorovatele, která disponuje praktickým mikrošroubem pro nastavení vertikální osy. To umožňuje přesné a snadné nastavení teleskopu na požadovaný objekt. Montáž se instaluje na hliníkový stativ. Doprostřed stativu můžete vložit přihrádku na příslušenství. Výška stativu je nastavitelná.
Sada obsahuje široký výběr optického příslušenství, takže již nemusíte nic dokupovat.
Vlastnosti:
- Teleskop pro děti se sadou rozšíření
- Lze použít pro studium Měsíce a pozemských objektů
- Snadná manipulace bez nutnosti dodatečného nastavení a příslušenství
- Skleněná optika s antireflexní povrchovou úpravou
- Pohodlný přenos a skladování (pouzdro z tvrzeného plastu je součástí sady)
Sada obsahuje:
- Optický tubus teleskopu
- 4 mm okulár
- 12,5 mm okulár
- 20 mm okulár
- Vzpřimující okulár 1,5x
- 3x Barlowova čočka
- Diagonální zrcátko 90°
- Hledáček 5x24
- Azimutální montáž
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Plastové pouzdro
- Uživatelská příručka a doživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002699 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 76x37x16 cm |
| Přepravní hmotnost | 5.36 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | achromatický |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | antireflexní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/11.6 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 11.6 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.99 |
| Okuláry | SR 4 mm (175x), H 12,5 mm (56x), H 20 mm (35x), stavěcí okulár 1,5x |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | ozubnice s pastorkem |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 600–1000 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Režim montáže optické trubice | šrouby |
| Materiál optického tubusu | kov |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | kufřík |
| Kufřík/taška/batoh v sadě | yes |
| Bohaté příslušenství | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002699 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 127 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
