Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK127 AZ GOTO Wi-Fi
Kód: LK86469Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 120S Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK127 vám otevře svět mlhovin, zářících hvězdokup, tajemných měsíčních kráterů a vzdálených galaxií. Sestavte teleskop, připojte smartphone k adaptéru a můžete pozorovat, pořizovat snímky a sdílet je s přáteli. Vše, co potřebujete, je součástí balení. Chybí už jen váš smartphone.
Pozorování vesmíru nebylo nikdy jednodušší a pohodlnější. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba. Připojte teleskop ke smartphonu prostřednictvím Wi-Fi, otevřete mobilní aplikaci a vyberte si z více než 11 000 objektů. Levenhuk Kelvin MAK automaticky lokalizuje a sleduje cíl. Stačí jen zaostřit. Chcete pořídit fotografii? Objekt zůstane v zorném poli tak dlouho, jak potřebujete, takže si můžete dát na čas s dokonalým záběrem.
Fototeleskop není určen jen pro pozorování vesmíru. Použijte ho k pozorování přírody, divoké zvěře nebo městských scenérií. Pořizujte snímky, aniž byste se zařízení dotýkali. Dálková spoušť Bluetooth umožňuje fotografovat na dálku a udržovat fotografie ostré a nerozmazané.
Levenhuk Kelvin MAK má kompaktní optický tubus. Postavte na balkon, přibalte do auta nebo si jej vezměte s sebou v batohu. Užívejte si krásy vesmíru tam, kde chcete, nejen tam, kde můžete.
Klíčové vlastnosti:
- Začněte s fotografováním vesmíru ihned. Vše, co potřebujete, je obsahem balení – stačí jen připojit smartphone
- Pořizujte ostré, nerozmazané fotografie pomocí dálkové spouště Bluetooth, která je součástí balení
- Přesný okulárový výtah zajišťuje plynulé ostření, výjimečné detaily a živé snímky
- Wi-Fi a automatická montáž GoTo. Pozorujte jako profesionál, i když noční oblohu zkoumáte poprvé
- Krátký a lehký tubus je určen na cesty. Snadná přeprava a montáž.
- Není třeba kupovat další příslušenství. Fototeleskop je připraven k použití ihned po vybalení.
- Adaptér je vhodný pro jakýkoli telefon se systémem iOS nebo Android
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér na chytrý telefon
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž GoTo s Wi-Fi
- Optický hledáček 6x30 se správně orientovaným obrazem
- Diagonální zrcátko 90°
- Okulár 20 mm, 70°
- Ocelový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Rybinová deska
- Brašna na optický tubus
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027739 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x105x57 cm |
| Přepravní hmotnost | 12.1 kg |
| Optická konstrukce | katadioptrický |
| Optické schéma | Maksutov-Cassegrain |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | hliník, širokopásmová antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 127 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 1359 |
| Maximální zvětšení, x | 254 |
| Poměr apertury | f/10.7 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1 |
| Limitní hvězdná velikost | 12 |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 16 |
| Barlowova čočka | ne |
| Hledáček | optický, 6x30 se správně orientovaným obrazem |
| Okulárový výtah | přesný, s ukazatelem zaostřené vzdálenosti |
| Stativ | ocel |
| Hmotnost stativu, kg | 2.7 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | automatické navádění, manuální |
| Montáž | altazimutální, plně počítačová |
| Systémy pohonu | 360° šnekový převod, stejnosměrný servomotor s rozlišením 0,676 obloukové sekundy |
| Montážní nástavec | zdířka se závitem 3/8" |
| Hmotnost montáže, kg | 1.2 |
| Maximální užitečné zatížení, kg | 4.5 |
| Porty | USB typu C (pro aktualizaci firmwaru), napájecí vstup 12 V, port SNAP |
| Automatické sledování objektů | yes |
| Wi-Fi | yes |
| Ruční ovladač | bezplatná aplikace Acuter Sky ke stažení (iOS a Android) |
| Možnost připojení dalších zařízení | mobilní zařízení se systémem iOS a Android |
| Napájení | 12–14 V DC, 0,75 A |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska (standard Vixen) |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety Sluneční soustavy a objekty hlubokého vesmíru, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555027739 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ Modrý Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
