Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3
Kód: LK69738Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 60/700 AZ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 8" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 114s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/360 AZ Code2:
Detailní popis produktu
Teleskop Levenhuk LabZZ T3 je pokročilý model z řady astronomických dalekohledů pro děti Levenhuk LabZZ. Tento model disponuje nejvýkonnějším zvětšením (175x) a dodává se včetně velkého počtu optických doplňků. Snadno použitelný teleskop dítě rychle uvede do vzrušujícího světa vědeckých objevů. Ihned po jeho vybalení jsou k dispozici úžasné zázraky: planety sluneční soustavy a jejich velké oběžnice, jasná souhvězdí a obrovské hvězdokupy. Po instalaci diagonálního zrcátka nebo vzpřimujícího okuláru (obojí je součástí balení) lze provádět i pozemní pozorování, protože výsledný obraz není převrácený.
Teleskop se dodává s výkonným optickým hledáčkem 5x. Snadno ovladatelná azimutální montáž umožňuje bezproblémové natáčení dalekohledu na libovolný objekt. Stabilní hliníková montáž bezpečně drží optický tubus a v průběhu pozorování nevytváří zbytečné chvění. Stativ je vybaven praktickou přihrádkou, kam si můžete odložit veškeré potřebné příslušenství. Sada dále obsahuje Barlowovu čočku 3x, která ztrojnásobuje výkon vašeho teleskopu.
Vlastnosti:
- Výkonný dětský teleskop
- Bohatá sada příslušenství
- Zvětšení až 175x se standardním příslušenstvím
- Snadné ovládání a nízká hmotnost
- Schopnost pozorovat pozemské objekty
Obsah sady:
- Teleskop
- Okulár 4 mm
- Okulár 12,5 mm
- Vzpřimovací okulár 1,5x
- Barlowova čočka 3x
- Optický hledáček 5x
- Diagonální zrcátko
- Hliníkový stativ a zásobník na příslušenství
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002668 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 73x23x14 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.028 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/11.7 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.99 |
| Okuláry | 12,5 mm (56x), 4 mm (175х), stavěcí okulár 1,5x |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 0,96 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný, 750–1200 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
| Bohaté příslušenství | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002668 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 EQ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 80S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 120S Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 80 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
