Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova BASE 60/500
Kód: LK86569Související produkty
Levenhuk Ra R66 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 127 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova BASE 60/500 je vaším osobním průvodcem po povrchu Měsíce. Ukáže vám nejznámější krátery, jako jsou Tycho, Clavius, Koperník a Platón. Uvidíte také méně známé krátery, například trojici Maginus, Kirch a Catharina. S tímto přístrojem budete terén nejen pozorovat, ale také zkoumat jeho detaily: měsíční terasy, vrcholy, trhliny a hřbety. Tyto krásné pohledy můžete okamžitě zachytit pořizováním fotografií nebo videí pouze pomocí smartphonu.
Levenhuk Kelvin Nova BASE 60/500 lze namířit také na planety. Ukáže vám, že nejsou jen tečkami na obloze. Rozeznáte tvar Saturnu, uvidíte velké měsíce Jupiteru a spatříte srpek Venuše. To vše zvládnete bez školení nebo přípravy. Ovládací rukojeť montáže zajišťuje velmi snadné použití fototeleskopu a umožňuje zamířit na cíl stejně jako s běžným pozorovacím dalekohledem.
Obraz v okuláru je správně orientovaný a přirozený pro oko, nikoli převrácený jako u jiných refraktorů. S teleskopem Nova BASE 60/500 proto můžete pozorovat a fotografovat nejen vesmír, ale také hory, stromy, divokou přírodu a ptáky.
Součástí sady je dálková spoušť Bluetooth pro smartphone. Pomáhá pořizovat fotografie bez dotyku teleskopu. Tím ochráníte své cenné snímky před rozmazáním a neostrostí.
Konstrukce je kompaktní a lehká a fototeleskop se sestavuje snadno a rychle. Kelvin Nova BASE 60/500 je vynikající volbou pro začínající astronomy a mobilní fotografy každého věku.
Klíčové vlastnosti:
- Dálková spoušť Bluetooth zajišťuje ostré fotografie bez rozmazání
- Univerzální adaptér pro smartphone je vhodný pro všechna zařízení iPhone a Android
- Ukládání fotografií přímo do galerie pro okamžité sdílení
- Správně orientovaný obraz je ideální pro astronomická i pozemská pozorování
- Pevný hliníkový stativ poskytuje stabilitu na jakémkoli povrchu
- Praktická odkládací přihrádka na příslušenství udrží výbavu vždy po ruce
- Ideální dárek "vše v jednom" se vším potřebným příslušenstvím v balení
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Optický pointační dalekohled 5x24
- Diagonální zrcátko 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Barlowova čočka 3x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028194 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 79x31x22 cm |
| Přepravní hmotnost | 4.4 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | plně potažený |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 500 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/8.33 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2.3 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.5 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (50x), Kellner MA 20mm (25x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | Nastavitelný, až do 1140 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | alt-azimutální |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028194 |
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/360 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
