Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK60 mini AZ
Kód: LK86466Související produkty
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-102/600 NANO AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 114/500 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Levenhuk Ra R66 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK60 promění jakýkoli smartphone v přenosnou observatoř. Zobrazuje hvězdy v ostrých a jasných detailech, nikoli jako rozmazané tečky. Udělejte první krok do světa astrofotografie bez speciálního školení nebo složitého fotografického vybavení a podělte se o své objevy se světem.
Sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli začít pořizovat snímky hned po sestavení. Připojte smartphone pomocí adaptéru, zarovnejte fotoaparát s okulárem, namiřte teleskop na Měsíc a poté nastavte zaostření. Nyní můžete pořizovat fotografie a nahrávat videa. Teleskop je skvělý také pro pozorování ve dne. Stačí jej namířit třeba na ptáka, vzdálenou budovu nebo krajinu a pořídit úžasné snímky s velkým zvětšením.
Fototeleskop má dostatečný výkon pro průzkum měsíčního povrchu. Můžete si detailně prohlédnout velké krátery, měsíční moře a pohoří. Vzpomínáte si na obrázky v astronomických knížkách, které vás v dětství fascinovaly? Teď můžete to samé spatřit na vlastní oči! Chcete-li pořídit ostré snímky bez rozmazání, použijte dálkovou spoušť Bluetooth. Stačí jediné kliknutí a dokonalý snímek je na světě.
Tento kompaktní a lehký fototeleskop se rychle stane vaším oblíbeným společníkem na cestách. Ať už jste na balkoně ve městě, na venkově nebo na pláži za svitu Měsíce, Levenhuk Kelvin MAK vám přiblíží vesmír, ať jste kdekoli.
Klíčové vlastnosti:
- Určen pro milovníky přírody a začínající astronomy: pozorujte a fotografujte svět pomocí svého smartphonu
- Ruční ovládání vám umožní zažít radost z vlastního vyhledávání nebeských objektů
- Dálková spoušť Bluetooth eliminuje chvění fotoaparátu a zajišťuje ostré snímky bez rozmazání
- Přesný okulárový výtah zajišťuje dokonale ostrý obraz v každém záběru
- Kompaktní design a rychlá montáž usnadňují zkoumání a zachycování světa kolem vás
- Připraven k použití ihned po vybalení z krabice: skvělý nápad na dárek pro každou příležitost
- Kompatibilní s jakýmkoli smartphonem se systémem iOS nebo Android
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér na chytrý telefon
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Optický hledáček 5x24
- Diagonální zrcátko 90°
- Okulár PHOTO 10 mm
- Okulár PHOTO 20 mm
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Rybinová deska
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027708 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 34x61x35 cm |
| Přepravní hmotnost | 9.8 kg |
| Optická konstrukce | katadioptrický |
| Optické schéma | Maksutov-Cassegrain |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | hliník, širokopásmová antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 830 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/13.8 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2 |
| Limitní hvězdná velikost | 10 |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 8 |
| Barlowova čočka | ne |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | přesný, s ukazatelem zaostřené vzdálenosti |
| Stativ | hliník |
| Hmotnost stativu, kg | 1.2 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Systémy pohonu | 360° šnekový převod |
| Montážní nástavec | zdířka se závitem 3/8" |
| Hmotnost montáže, kg | 0.5 |
| Maximální užitečné zatížení, kg | 1.5 |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska (standard Vixen) |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555027708 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
