Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK80 AZ
Kód: LK86467Související produkty
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ Modrý Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 8" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Detailní popis produktu
S fototeleskopem Levenhuk Kelvin MAK80 je astrofotografie na dosah každému. Sestavte teleskop, namiřte jej na cíl, připojte telefon pomocí adaptéru a můžete zkoumat a fotografovat planety, měsíční krátery a jasné mlhoviny. Díky dodávané dálkové spoušti Bluetooth se nemusíte smartphonu ani dotknout. Pořizujte fotografie na dálku, abyste eliminovali chvění fotoaparátu a rozmazané snímky se staly minulostí.
Během dne slouží teleskop jako výkonný pozorovací dalekohled pro pozorování divoké přírody a krajiny. Hledáček i okulár poskytují pohodlný, vzpřímený obraz a ergonomická otočná rukojeť umožňuje plynulé nasměrování teleskopu, aniž byste se museli dotýkat optického tubusu. Vysoce přesný okulárový výtah vám pomůže dosáhnout dokonalé ostrosti a zajistí ostré, vysoce detailní snímky.
Fototeleskop je kompaktní a lehký. Ať už ho postavíte na balkon ve městě, nebo si ho vezmete na výlet na venkov, můžete objevovat vesmír, ať jste kdekoli.
Klíčové vlastnosti:
- Dokonalé nastavení pro fotografování vesmíru a okolního světa: ptáků, zvířat, stromů a architektury
- Dálková spoušť Bluetooth je součástí balení. Stačí přidat smartphone a připravit se na ostré a nerozmazané snímky.
- Adaptér je vhodný pro jakýkoli telefon se systémem iOS nebo Android
- Přesný okulárový výtah zajišťuje plynulé ostření, ostré snímky a maximální detaily
- Plynulé ruční ovládání s ergonomickou rukojetí pro otáčení
- Vzpřímený obraz v hledáčku i okuláru pro pohodlné pozorování a fotografování
- Perfektní dárek: kompletní sada pro denní pozorování a astrofotografování pomocí smartphonu
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér na chytrý telefon
- Dálková spoušť Bluetooth
- Montáž AZ s ovládací rukojetí
- Optický hledáček 6x21 se správně orientovaným obrazem
- 90° převracející hranol
- Okulár 12,5 mm, 70°
- Okulár 20 mm, 70°
- Hliníkový stativ
- Rybinová deska
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027715 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 33x62x34 cm |
| Přepravní hmotnost | 12.2 kg |
| Optická konstrukce | katadioptrický |
| Optické schéma | Maksutov-Cassegrain |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | hliník, širokopásmová antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 80 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 850 |
| Maximální zvětšení, x | 160 |
| Poměr apertury | f/10.6 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.5 |
| Limitní hvězdná velikost | 11 |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 8 |
| Barlowova čočka | ne |
| Hledáček | optický, 6x21 se správně orientovaným obrazem |
| Okulárový výtah | přesný, s ukazatelem zaostřené vzdálenosti |
| Stativ | hliník |
| Hmotnost stativu, kg | 1.4 |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Systémy pohonu | 360° šnekový převod |
| Montážní nástavec | zdířka se závitem 3/8" |
| Hmotnost montáže, kg | 1.98 |
| Maximální užitečné zatížení, kg | 2.5 |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska (standard Vixen) |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Pozorovaný objekt | planety Sluneční soustavy a objekty hlubokého vesmíru, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555027715 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-102/600 NANO AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70s BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
