Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK90 AZ GOTO Wi-Fi
Kód: LK86468Související produkty
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK90 je určen pro každého, kdo chce pozorovat a fotografovat noční oblohu bez zbytečných starostí. Stačí teleskop sestavit, připojit smartphone a zarovnat fotoaparát s okulárem. Můžete ihned začít pořizovat fotografie a videa a poté se o své inspirativní fotografie podělit se světem. Teleskop udělá všechnu těžkou práci při hledání a sledování hvězd a planet za vás.
Připojte teleskop ke smartphonu prostřednictvím Wi-Fi. Mobilní aplikace se stane vaším dálkovým ovladačem a umožní vám přístup k více než 11 000 nebeských objektů, od Měsíce a Saturnu po jasné kulové hvězdokupy a mlhoviny. Stačí klepnout na cíl na obrazovce a teleskop jej automaticky vyhledá a sleduje, zatímco vy zaostřujete a pořizujete snímky.
Levenhuk Kelvin MAK vám umožní odhalit tajemství vesmíru a objevit krásy světa kolem vás. Můžete s ním pozorovat divokou zvěř, zkoumat strukturu ptačího peří, zkoumat členitý horský terén, studovat pobřeží nebo obdivovat architektonické detaily. Obraz v teleskopu je správně orientovaný, stejně jako při pohledu přes výkonný pozorovací dalekohled. Chcete-li se vyhnout náhodnému chvění fotoaparátu, použijte přiloženou dálkovou spoušť Bluetooth pro ostré snímky bez rozmazání.
Díky krátkému tubusu si teleskop můžete snadno vzít s sebou na výlety do přírody nebo na cesty, abyste mohli prozkoumávat vesmír a pořizovat úžasné fotografie kdekoli a kdykoli!
Klíčové vlastnosti:
- Určen pro pozorování vesmíru a astrofotografii pomocí smartphonu
- Dálková spoušť Bluetooth umožňuje pořizovat ostré snímky, aniž byste se teleskopu dotkli
- Jakákoli hvězda na dosah ruky: vyberte objekt v mobilní aplikaci a teleskop na něj automaticky zamíří
- Přesný okulárový výtah pro plynulé a přesné ostření, který poskytuje živé a detailní snímky
- Vzpřímený obraz v hledáčku i okuláru pro pohodlné pozorování a fotografování
- Kompaktní design umožňuje snadné přenášení v příručním zavazadle nebo batohu
- Adaptér je vhodný pro jakýkoli telefon se systémem iOS nebo Android
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér na chytrý telefon
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž GoTo s Wi-Fi
- Optický hledáček 6x21 se správně orientovaným obrazem
- 90° převracející hranol
- Okulár 20 mm, 70°
- Ocelový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Rybinová deska
- Brašna na optický tubus
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555027722 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x105x40 cm |
| Přepravní hmotnost | 8 kg |
| Optická konstrukce | katadioptrický |
| Optické schéma | Maksutov-Cassegrain |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | hliník, širokopásmová antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 90 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 1170 |
| Maximální zvětšení, x | 180 |
| Poměr apertury | f/13 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.3 |
| Limitní hvězdná velikost | 11 |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 8 |
| Barlowova čočka | ne |
| Hledáček | optický, 6x21 se správně orientovaným obrazem |
| Okulárový výtah | přesný, s ukazatelem zaostřené vzdálenosti |
| Stativ | ocel |
| Hmotnost stativu, kg | 2.7 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | automatické navádění, manuální |
| Montáž | altazimutální, plně počítačová |
| Systémy pohonu | 360° šnekový převod, stejnosměrný servomotor s rozlišením 0,676 obloukové sekundy |
| Montážní nástavec | zdířka se závitem 3/8" |
| Hmotnost montáže, kg | 1.2 |
| Maximální užitečné zatížení, kg | 4.5 |
| Porty | USB typu C (pro aktualizaci firmwaru), napájecí vstup 12 V, port SNAP |
| Automatické sledování objektů | yes |
| Wi-Fi | yes |
| Ruční ovladač | bezplatná aplikace Acuter Sky ke stažení (iOS a Android) |
| Možnost připojení dalších zařízení | mobilní zařízení se systémem iOS a Android |
| Napájení | 12–14 V DC, 0,75 A |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska (standard Vixen) |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Pozorovaný objekt | planety Sluneční soustavy a objekty hlubokého vesmíru, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555027722 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 6" (150/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-102/600 NANO AZ Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
