Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ
Kód: LK71114Související produkty
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 6" (150/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK60 s kufříkem Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 120S Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/360 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Detailní popis produktu
Teleskop Bresser Classic 70/350 AZ je citlivý kompaktní čočkový dalekohled určený pro sledování oblohy, pozorování krajiny a života v divoké přírodě. Velmi jednoduše se nastavuje i ovládá a je i snadno přenosný. Jedná se o ideální volbu pro všechny milovníky přírody, kteří hledají výkonný dalekohled nabízející jasný a ostrý obraz. Tento teleskop je ideální nejen k cestování. Bresser Classic 70/350 AZ se z výroby dodává s 90° vzpřimovacím hranolem (1,25"/ 31,7 mm), který umožňuje získat „správný“ vzpřímený obraz. Teleskopický tubus je nesen pevným polním stativem, který je výškově nastavitelný od 73 do 160 cm a pozorování je díky němu ještě pohodlnější.
Vlastnosti:
- Výkonný achromatický čočkový dalekohled
- Teleskop se širokým zorným polem a krátkou ohniskovou vzdáleností 350 mm
- Vhodný k pozorování velkých otevřených hvězdokup a Mléčné dráhy a zároveň i pozemské krajiny a divoké zvěře
- Díky nízké hmotnosti a kompaktnímu designu je ideální na cesty
- Snadný a citlivý pohyb a zamykání pákou
- Výkonný objektiv s několikanásobnou antireflexní vrstvou zajišťující jasný a ostrý obraz
- Vzpřimující hranol pro „správný“ nepřevrácený obraz
- Rychlé a jednoduché nastavení bez nutnosti použití nástrojů, snadno použitelný a přenosný
- Veškeré příslušenství, které potřebujete, je součástí sady – začněte za pouhých několik minut
- Hliníkový optický tubus s rychloupínacím adaptérem, hmotnost 1,0 kg
- Stabilní hliníkový polní stativ, nastavitelná délka 73–160 cm
- Optický hledáček 5x24 s nitkovým křížem
- Vzpřimující hranol 90° 1,25" (31,7 mm)
- 3 okuláry: 20 mm, 12,5 mm a 4 mm, průměr všech upínacích objímek 1,25" (31,7 mm)
- Držák chytrého telefonu
- Přepravní vak na polní stativ
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922039763 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 65x25x14 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.6 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | apochromatický |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 70 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 350 |
| Zvětšení, x | 18 — 140 |
| Okuláry | 4 mm, 12,5 mm, 20 mm |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Stativ | hliník |
| Montáž | altazimutální |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 4007922039763 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 80S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 60 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 506 AZ s knížkou Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
