Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 70/700
Kód: LK86567Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 80S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 70/700 vám pomůže udělat první kroky do světa astronomie a astrofotografie. S ním objevíte krátery, moře, horská pásma a brázdy na povrchu Měsíce, které jsou při pozorování přes speciální filtr obzvláště dobře patrné. Kromě družice Země objevíte Saturnovy prstence, Galileovy měsíce "tančící" kolem Jupiteru a srpek Venuše při změnách jejích fází. Uvidíte také některé hvězdokupy, například Plejády, Hyády a Jesličky.
Každý krásný pohled můžete okamžitě zachytit pomocí smartphonu. Vložte zařízení iPhone nebo Android do speciálního adaptéru a zarovnejte jeho fotoaparát s okulárem teleskopu, abyste mohli začít pozorovat hvězdy. Pořídíte působivé fotografie a dechberoucí videa jako profesionál, i když astrofotografii zkoušíte poprvé! Abyste zabránili rozmazání svých cenných snímků, pro spuštění fotoaparátu smartphonu použijte dálkovou spoušť Bluetooth.
Pokud vám do hvězdné noci zbývá ještě několik hodin, můžete fototeleskop použít jako výkonný teleobjektiv pro fotoaparát smartphonu a zachytit přírodu, architektonické soubory i městské scenérie. Obraz v teleskopu Levenhuk Kelvin Nova PLUS 70/700 odpovídá skutečnosti a není převrácený jako u běžných teleskopů.
Fototeleskop sestavíte během několika minut a sada obsahuje vše potřebné pro pozorování i fotografování vesmíru smartphonem.
Klíčové vlastnosti:
- Praktická dálková spoušť Bluetooth pro smartphone: rozlučte se s rozmazanými snímky a vždy pořizujte ostrý obraz
- Adaptér je kompatibilní se všemi modely iPhone a Android
- Odhalte nejjemnější detaily povrchu Měsíce pomocí lunárního filtru
- Pozorujte a fotografujte vesmír i pozemskou krajinu se správně orientovaným obrazem přirozeným pro oko
- Manuální azimutální montáž umožňuje stejně pohodlné pozorování jako pozorovacím dalekohledem
- Hledáček s červenou tečkou pro vyhledávání objektů a navigaci po noční obloze jako profesionál
- Kompletní pozorovací sada se vším potřebným v balení, takže není nutné dokupovat další příslušenství
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Hledáček s červenou tečkou
- Diagonální hranol 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Asférický okulár 4 mm
- Barlowova čočka 2x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028170 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 89x44x21 cm |
| Přepravní hmotnost | 7.4 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | několikanásobná antireflexní vrstva |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 70 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 140 |
| Poměr apertury | f/10 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.8 |
| Okuláry | Kellner MA 10mm (70x), Kellner MA 20mm (35x), asférický 4 mm (175x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | s červeným bodem (Red Dot) |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný, až do 1200 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | azimut |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028170 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 114/500 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK60 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70s BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 60/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
