Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 130/650
Kód: LK86565Související produkty
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 s knížkou Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 114/500 se slunečním filtrem Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 130/650 vám poslouží jako osobní observatoř a astrofotografické studio. Namiřte jej na objekty, sledujte cíle při jejich pohybu po obloze a pořizujte působivé fotografie a videa bez pokročilých znalostí nebo zdlouhavého nastavování! Stačí sestavit obsah balení, upevnit smartphone do praktického adaptéru a můžete začít.
Levenhuk Kelvin Nova PLUS 130/650 je určen pro promyšlené a pohodlné pozorování i fotografování objektů hlubokého vesmíru při malém až středním zvětšení. Poskytuje široké zorné pole a plné ponoření do detailů. Sbírá dostatek světla a působivě odhaluje velké hvězdokupy, mlhoviny a galaxie. Plejády, Orion, Andromeda, Mléčná dráha i stovky slabších objektů hlubokého vesmíru se vám jasně ukážou před očima.
Zajímavé je i pozorování Měsíce. Speciální filtr zvýrazňuje ostrost a kontrast jeho povrchu, takže můžete pořizovat působivé snímky.
Montáž pomáhá sledovat nebeské objekty při jejich pohybu po obloze, aby vždy zůstaly v zorném poli. Nastavte zaostření, zachyťte dokonalý okamžik, stiskněte spoušť a obdivujte svou krásnou fotografii! Abyste vzácný snímek omylem nerozmazali, ovládejte kameru na dálku pomocí dálkové spouště Bluetooth pro smartphone. Stačí jedno stisknutí a fotografie je uložena.
Klíčové vlastnosti:
- Dálková spoušť Bluetooth pro ostré fotografování na dálku
- Adaptér pro smartphone kompatibilní se všemi zařízeními iPhone a Android
- Dárek připravený pro každou příležitost – vše potřebné k pozorování je součástí balení
- Snadné sledování nebeských objektů při jejich pohybu po obloze díky rovníkové montáži
- Navigujte mezi hvězdami jako profesionál díky pointačnímu hledáčku s červenou tečkou
- Pořizujte detailní snímky hlubokého vesmíru s vynikajícím kontrastem díky 130mm zrcadlu, které sbírá o 30 % více světla než 114mm zrcadlo
- Prozkoumejte nejjemnější detaily povrchu Měsíce se speciálním filtrem
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Rovníková montáž
- Hledáček s červenou tečkou
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Asférický okulár 4 mm
- Lunární filtr
- Barlowova čočka 2x
- Ocelový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028156 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 93x48x26 cm |
| Přepravní hmotnost | 17 kg |
| Optická konstrukce | reflektor |
| Optické schéma | Newtonian |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava optiky | hliník, povrchová úprava 80% |
| Apertura, mm | 130 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 650 |
| Maximální zvětšení, x | 260 |
| Poměr apertury | f/5 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.1 |
| Limitní hvězdná velikost | 12.6 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (65x), Kellner MA 20 mm (33x), asférický 4 mm (163x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | s červeným bodem (Red Dot) |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Filtry v sadě | lunární |
| Stativ | ocel |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný, až do 1350 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | paralaktická montáž |
| Režim montáže optické trubice | připevňovací kroužky (součást balíčku) |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | objekty hlubokého vesmíru |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028156 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 120S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
