Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS MAK 70/750
Kód: LK86571Související produkty
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 8" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS MAK 70/750 je vaším osobním průvodcem vesmírem, který vám o něco přiblíží Sluneční soustavu i objekty hlubokého vesmíru. Stačí upevnit smartphone do speciálního adaptéru a zarovnat jeho fotoaparát s okulárem, abyste mohli zahájit svou cestu. Podařilo se vám zaostřit obzvlášť krásný pohled? Pořiďte hned fotografii nebo video a uchovejte si jej jako vzpomínku. Jednodušší už to být nemůže!
Začněte poznávat hvězdnou oblohu u nejbližšího souseda Země, Měsíce. Na jeho povrchu uvidíte mnoho divů, například krátery Kepler a Platón nebo Apeniny a Alpy. Můžete také zkoumat tmavé pláně Moře dešťů a Oceánu bouří. Teleskop odhalí nespočet zlomů, brázd a stinných detailů podél terminátoru. Mezi další zajímavé cíle patří disk Jupiteru a jeho hlavní měsíce, srpek Venuše a Saturnovy prstence, které vypadají jako malá "ouška". Optika také skvěle rozlišuje dvojhvězdy a odhaluje jasné hvězdokupy.
Fototeleskop je všestranný, a proto je vhodný také pro pozemská pozorování. Díky pokročilé optice zachytíte hory, koruny stromů i malebné výhledy s neuvěřitelnými detaily a zvětšením ve známé orientaci. Aby byly vaše fotografie vždy ostré, živé a bez rozmazání, ovládejte fotoaparát smartphonu pomocí dálkové spouště Bluetooth bez dotyku přístroje.
Jednou z hlavních výhod modelu Nova PLUS MAK 70/750 je nízká hmotnost a kompaktní rozměry. Díky tomu má výraznou výhodu oproti refraktorům a reflektorům a je ideální volbou pro venkovní fotografování a astronomické výlety. Součástí sady je přepravní brašna.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální adaptér pro smartphone je plně kompatibilní se všemi modely iPhone a Android
- Přiložená dálková spoušť Bluetooth zajišťuje dokonalou ostrost a fotografie bez rozmazání
- Vynikající snímky Měsíce, planet a jasných objektů hlubokého vesmíru – neomezujte své pozorovací cíle
- Namiřte teleskop k obzoru a použijte jej jako běžný pozorovací dalekohled – pohodlně a jednoduše
- Lehký a kompaktní design: vzít si teleskop na výlet už není žádný problém
- Jednoduché ovládání a kompletní balení z něj činí vynikající volbu pro začátečníky
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Hledáček s červenou tečkou
- Diagonální hranol 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Asférický okulár 4 mm
- Lunární filtr
- Barlowova čočka 2x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Přepravní brašna
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028217 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 58x11x20 cm |
| Přepravní hmotnost | 2.8 kg |
| Optická konstrukce | katadioptrický |
| Optické schéma | Maksutov-Cassegrain |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | hliník, širokopásmová antireflexní vrstva |
| Apertura, mm | 70 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 750 |
| Maximální zvětšení, x | 140 |
| Poměr apertury | f/10.71 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.9 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (75x), Kellner MA 20 mm (38x), asférický 4 mm (188x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | s červeným bodem (Red Dot) |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Filtry v sadě | lunární |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | Nastavitelný, až do 1140 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | alt-azimutální |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety Sluneční soustavy a objekty hlubokého vesmíru, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028217 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK60 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 506 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
