Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova BASE 70/400
Kód: LK86570Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 80 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Detailní popis produktu
S teleskopem Levenhuk Kelvin Nova BASE 70/400 se může profesionálním astrofotografem stát každý. K proniknutí do tajemství vesmíru vám stačí pár minut času a vlastní smartphone. Sestavte fototeleskop, upevněte telefon do adaptéru a můžete hned začít fotografovat!
Namiřte teleskop na Měsíc a připravte se na úžasný pohled na krátery, hory, moře a hřbety. Saturn se ukáže jako malá kulička s prstenci připomínajícími drobná ouška a u disku Jupiteru rozeznáte jeho čtyři hlavní měsíce. Teleskop odhalí také objekty hlubokého vesmíru. Například Jesličky a Velká hvězdokupa v Herkulu se vám přímo před očima rozpadnou na třpytivé hvězdy.
Chcete změnu? Namiřte teleskop k obzoru a prozkoumejte pozemskou krajinu s výhledem jako přes pozorovací dalekohled. Pro pořízení jasné fotografie bez dotyku přístroje stiskněte tlačítko dálkové spouště Bluetooth smartphonu. Své fotografie můžete během okamžiku sdílet s přáteli přímo z galerie telefonu.
Ovládání teleskopu je velmi jednoduché. Stačí uchopit ovládací rukojeť a namířit teleskop na cíl. K fotografování vesmíru a přírody nepotřebujete žádné předchozí znalosti ani dovednosti.
Vezměte si Levenhuk Kelvin Nova BASE 70/400 na výlet nebo kempování a dodejte svým cestovatelským zážitkům ještě větší kouzlo! Součástí sady je přepravní brašna.
Klíčové vlastnosti:
- Dálková spoušť Bluetooth zajišťuje živé a ostré fotografie během okamžiku
- Adaptér je kompatibilní s jakýmkoli modelem Android nebo iPhone
- Orientujte se na obloze jako profesionál díky praktickému optickému pointačnímu dalekohledu
- Ovládací rukojeť pomáhá zamířit na objekt a rychle vytvořit dokonalou kompozici
- Zařízení 3 v 1: teleskop pro poznávání oblohy, pozorovací dalekohled pro pozemská pozorování a mobilní fotografické studio
- Ideální volba pro cestování, výpravy za hvězdami a fotografování Měsíce i přírody
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Pointační dalekohled 5x20
- Diagonální hranol 90°
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Barlowova čočka 3x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Přepravní brašna
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028200 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 58x11x20 cm |
| Přepravní hmotnost | 2.5 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | modrá, plně potažený |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 70 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 400 |
| Maximální zvětšení, x | 140 |
| Poměr apertury | f/5.71 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.9 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (40x), Kellner MA 20 mm (20x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5х20 |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | Nastavitelný, až do 1140 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | alt-azimutální |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028200 |
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70s BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/360 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
