Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 114/500
Kód: LK86564Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 506 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Detailní popis produktu
Fototeleskop Levenhuk Kelvin Nova PLUS 114/500 je vaše osobní observatoř a studio pro fotografování vesmíru. Pryč jsou časy, kdy zkoumání vesmíru vyžadovalo speciální dovednosti a pokročilé znalosti! Nyní můžete objevovat hvězdy přímo ze svého smartphonu. Stačí jej upevnit do speciálního adaptéru a můžete začít pořizovat působivé fotografie a videa.
Kelvin Nova PLUS 114/500 je ideální vstupní bránou do hlubin vesmíru. Je určen pro pozorování Mléčné dráhy, velkých hvězdokup a mlhovin při malém zvětšení. Fototeleskop poskytuje široké zorné pole. Díky tomu se rozsáhlé Plejády nebo galaxie Andromeda vejdou celé do zorného pole obklopené hvězdným pozadím. Optika sbírá dostatek světla, takže tyto objekty nejen uvidíte, ale rozeznáte i jejich tvar a strukturu.
S Kelvin Nova PLUS můžete zachytit nejen objekty hlubokého vesmíru, ale také ohony komet a Měsíc. Povrch Měsíce se vám ukáže v celé své kráse, protože sada obsahuje speciální lunární filtr. Ten snižuje nadměrný jas, zlepšuje kontrast a pomáhá jasně vidět krátery, pohoří, moře i poloostrovy.
Nedělejte kompromisy v ostrosti fotografií – použijte dálkové ovládání Bluetooth. Připojte jej ke smartphonu a používejte jej jako spoušť pro pořizování fotografií, aniž byste museli vstávat nebo se dotýkat teleskopu. S ním zapomenete na rozmazané snímky a můžete se hrdě dělit o krásné fotografie s dalšími nadšenci!
Azimutální montáž velmi usnadňuje ovládání a relativně kompaktní rozměry fototeleskopu umožňují vzít si jej s sebou na chatu, piknik nebo túru.
Klíčové vlastnosti:
- Dálková spoušť Bluetooth pro ostré fotografie bez dotyku teleskopu
- Adaptér pro smartphone je kompatibilní se všemi modely iPhone a Android
- Připraven k použití ihned po vybalení díky veškerému potřebnému příslušenství v sadě
- Optika s hliníkovou vrstvou zajišťuje jasnou viditelnost i slabých objektů
- Hledáček s červenou tečkou pro rychlé vyhledávání cílů na obloze – neztrácejte čas nastavováním a začněte ihned pozorovat
- Díky odkládací přihrádce na příslušenství budete mít veškeré příslušenství snadno po ruce
- Široké zorné pole a vysoká schopnost sběru světla pro ideální pozorování hlubokého vesmíru a Měsíce
- Kompaktní tubus a jednoduché ovládání pro snadnou přepravu a rychlou manipulaci
Obsah sady:
- Optický tubus hvězdářského dalekohledu
- Adaptér pro smartphone
- Dálková spoušť Bluetooth
- Alt-azimutální montáž
- Hledáček s červenou tečkou
- Okulár Kellner MA 10 mm
- Okulár Kellner MA 20 mm
- Asférický okulár 4 mm
- Lunární filtr
- Barlowova čočka 2x
- Hliníkový stativ
- Přihrádka na příslušenství
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028149 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 90x38x25 cm |
| Přepravní hmotnost | 8.1 kg |
| Optická konstrukce | reflektor |
| Optické schéma | Newtonian |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava optiky | hliník, povrchová úprava 80% |
| Apertura, mm | 114 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 500 |
| Maximální zvětšení, x | 228 |
| Poměr apertury | f/4.38 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.23 |
| Limitní hvězdná velikost | 12.3 |
| Okuláry | Kellner MA 10 mm (50x), Kellner MA 20mm (25x), asférický 4 mm (125x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | s červeným bodem (Red Dot) |
| Okulárový výtah | 1,25" |
| Filtry v sadě | lunární |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný, až do 1200 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | azimut |
| Režim montáže optické trubice | rybinová deska |
| Rybinová montáž | yes |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | objekty hlubokého vesmíru |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028149 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 50 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 6" (150/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ Modrý Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
