Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ
Kód: LK72334Související produkty
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Detailní popis produktu
When looking at the technical data, 70mm aperture may not look too impressive. During the observation the impact of the 36 % more light gathering power in respect to a 60mm refractor are easily visible: Details are seen more clearly in the Bresser Nano AR-70/700 AZ and from a distance of 600 million km the main cloud bands on the planet Jupiter get visible.
Do you want to capture what you see? With the included smartphone holder bracket you can use your smartphone to easily take colour pictures of celestial objects — like through a telephoto lens!
Main features:
- MgF2-coated optics
- Magnification with supplied accessories: 35x, 77x, (max. suggested: 140x)
- Focal distance, aperture ratio: 700mm, f/10
- azimuthal mounting
- eyepiece diameter: 31.7mm (1.25")
The kit includes:
- Messier refractor
- Altazimuth mount
- Aluminium tripod with accessory tray
- Eyepieces: 9mm, 20mm
- Red dot finder
- Diagonal mirror 1,25" (31,7mm)
- Smartphone camera adapter
- Software & rotatable star-map
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922050850 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 89x31x19 cm |
| Přepravní hmotnost | 4.5 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | achromatický |
| Povrchová úprava optiky | fluorid hořečnatý |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 70 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Nejmenší užitečné zvětšení, x | 35 |
| Maximální zvětšení, x | 140 |
| Poměr apertury | f/10 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.97 |
| Okuláry | 9 mm (77x), 20 mm (35x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Hledáček | s červeným bodem (red dot) |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný systém |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Napájení | CR2032 baterie (3 V) – 1 ks |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 4007922050850 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
| Položka byla vyprodána… | |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK60 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 6" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
