Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE
Kód: LK77101Související produkty
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 8" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky T50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark Travel 60 s knížkou Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-102/600 NANO AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Detailní popis produktu
Dalekohled Levenhuk Blitz 70 BASE je ideální pro pozorování vesmíru. Na jednu stranu se s ním snadno zachází, na druhou stranu umožňuje pozorování širokého spektra astronomických objektů. Díky velké apertuře (70 mm) umožňuje detailní pozorování Měsíce, planet Slunečné soustavy a jasných objektů hlubokého vesmíru. Lze jej také používat jako výkonný pozorovací dalekohled k pozorování pozemských krajin.
Dalekohled je uspořádán jako achromatický refraktor. Čočky jsou vyrobeny ze skla. Optika je opatřena antireflexní vrstvou, aby byl výsledný obraz ostrý a čistý v celém zorném poli. Azimutální vidlicová montáž je vybavena mikrošroubem na svislé ose, která umožňuje přesné nastavení dalekohledu na požadovaný objekt. Hliníkový stativ je vybaven odkládací přihrádkou na příslušenství. Výška stativu je nastavitelná.
Souprava obsahuje nejrůznější příslušenství, není tedy nutné jej pořizovat zvlášť. Díky okulárovému výtahu lze v případě zájmu namontovat jakékoli optické příslušenství s průměrem válce okuláru 31,75 mm.
Vlastnosti:
- Achromatický refraktor pro pozorování vesmíru
- Lze také použít jako pozorovací dalekohled pro pozemní pozorování
- Skleněná optika s antireflexní povrchovou úpravou
- Azimutální vidlicová montáž s mikrošroubem na svislé ose
- Rozšířená sada optického příslušenství
Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Okulár 4 mm
- Okulár 12,5 mm
- Okulár 20 mm
- Vzpřimující okulár 1,5x
- Barlowova čočka 3x
- Diagonální zrcátko 90°
- Hledáček 5x24
- Azimutální montáž
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Uživatelská příručka a doživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002422 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 73x23x15 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.7 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | achromatický |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | antireflexní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 70 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 140 |
| Poměr apertury | f/10 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.7 |
| Limitní hvězdná velikost | 11.33 |
| Okuláry | H 12,5 mm (56х), H 20 mm (35x), SR 4 mm (175х), stavěcí okulár 1,5x |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | ozubnice s pastorkem |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 670–1230 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Režim montáže optické trubice | šrouby |
| Materiál optického tubusu | kov |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
| Bohaté příslušenství | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002422 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 60/700 AZ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE Code2:
Levenhuk Ra R66 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 76 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Sirius 70/900 AZ s adaptérem na chytré telefony Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 6" (150/1200) Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 EQ2 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
