KRATKI krbová kamna ANTARES - černá + Hodnotný dárek ke zboží + Poradenská služba specialista na telefonu
Kód: EKO-002932Související produkty
Detailní popis produktu
Krbová kamna ANTARES – černá
Krbová kamna Antares disponují a je to i jech dominantou velkým prosklení, které umožňuje intenzivnější a bližší pohled do ohně. Vnější část krbových kamen je vyrobena z nového inovativního materiálu NOWOTE. Tento materiál dokonale splývá s tělem kamen dává jim dokonalý moderní vzhled.
Za moderní a slušivou můžeme považovat i robustní vertikální rukojeť. Krbová kamna jsou vhodná i pro domy s rekuperací.
Ve spodní části krbových kamen se nachází úložný prostor, který mimo jiné skrývá i vyústění pro možnost napojení kamen na externí přívod vzduchu. Dvířka se otevírají a zavírají systémem „push to open“ (zmáčkni a otevři).
Krbová kamna jsou vyrobena z prvotřídní ocele, díky které odolává vysokým teplotám. Topeniště (spalovací komora) je vyložena novým keramickým materiálem ACUMOTTE, který spolu s třístupňovým spalováním výrazně zvyšuje účinnost krbových kamen, tak jejich spotřebu.
Kromě toho pec využívá systém čistého skla (vzduchové clony), tj. Vzduch je dodáván přímo do skla prostřednictvím systému kanálů umístěných na bočních stranách krbu. Tímto způsobem se do horní části spalovací komory přivádí kyslík, ve kterém dochází ke spalování plynů vznikajících při spalování dřeva, což dále omezuje emise škodlivého CO do atmosféry.
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901350006115 |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 30 cm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,10 % |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměrná teplota spalin: | 215 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 81 % |
| Váha: | 186 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Rozměr skla (Š x V): | 351x638 mm |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Váha: | 186 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Typ kamen: | dvouplášťová |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Účinnost kamen: | 81 % |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Rozměr skla (Š x V): | 351x638 mm |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,10 % |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 215 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
