KRATKI krbová vložka ARKE 75
Kód: EKO-005293Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI ARKE 75?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- vložka je vybavena turbínami
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- popelník
Zařízení má třístupňové nastavení ventilátoru. V závislosti na výběru jednoho z nich:
poloha 0 - turbíny se automaticky zapnou a pracují se sníženými otáčkami poté, co teplota snímače dosáhne 50 ° C. (Senzor je umístěn pod popelníkem v přední části zařízení)
poloha 1 - turbíny pracují nepřetržitě při snížené rychlosti bez ohledu na provoz kazety,
položka 2 - turbíny běží nepřetržitě plnou rychlostí bez ohledu na provoz kazety.
Turbíny jsou odpovědné za nutnost cirkulace vzduchu, díky čemuž je teplo účinně přenášeno do okolního prostředí.
Zdarma vám spočítáme potřebný materiál pro obezdění krbové vložky přesně podle vašeho projektu.
Doporučíme vhodné izolační desky, lepidla i další komponenty, aby vše správně fungovalo a bylo bezpečné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| EAN: | 5901350016350 |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Délka polen: | 30 cm |
| Dostupnost: | Dodáme za 7-8 týdnů |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,10 % |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 171 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon (kW): | 8 |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | přední |
| Rozměr (ŠxVxH): | 820x572x528 mm |
| Rozměr skla: | 677x373 mm |
| Účinnost;Účinnost (%): | 83 %;83 |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost;Účinnost (%): | 83 %;83 |
| Prosklení: | přední |
| Dostupnost: | Dodáme za 7-8 týdnů |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Rozměr skla: | 677x373 mm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Rozměr (ŠxVxH): | 820x572x528 mm |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,10 % |
| Jmenovitý výkon (kW): | 8 |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměrná teplota spalin: | 171 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
