Krbová kamna NORDflam ADRIA, 7 kW, černá
Kód: EKO-000066Související produkty
Detailní popis produktu
Nákres : Nákres
Energetický štítek : Energetický štítek
Návod k použití : Návod k použití
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341518826 |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 35 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,44 % |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměrná teplota spalin: | 377 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 438x702x475 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 70 % |
| Váha: | 98 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr skla (Š x V): | 260x280 mm |
| Typ kamen: | jednoplášťová, sálává |
| Vytápěcí schopnost: | 120 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 98 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | litina |
| Typ skla: | rovné |
| Typ kamen: | jednoplášťová, sálává |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 35 cm |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Účinnost kamen: | 70 % |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Rozměr skla (Š x V): | 260x280 mm |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,44 % |
| Vytápěcí schopnost: | 120 m3 |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 438x702x475 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 377 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
