Krbová kamna NORDflam CARINI, 8,4 kW, černá
Kód: EKO-012408Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341523202 |
| Jmenovitý výkon: | 8,4 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 25 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,076 % |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Pečící trouba: | Ne |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 529x837x450 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 370x318x254 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,4 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 83,1 % |
| Váha: | 141 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Rozměr skla (Š x V): | 342x367 mm |
| Vytápěcí schopnost: | 160 m3 |
| Váha: | 141 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | litina |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 25 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Pečící trouba: | Ne |
| Účinnost kamen: | 83,1 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 8,4 kW |
| Spotřeba paliva: | 2,4 kg/hod. |
| Rozměr skla (Š x V): | 342x367 mm |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,076 % |
| Vytápěcí schopnost: | 160 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 529x837x450 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 370x318x254 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 11 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,2 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
