Krbová kamna NORDflam MARSALA, 9,5 kW, černá
Kód: EKO-012376Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341523097 |
| Jmenovitý výkon: | 9,5 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 40 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,11 % |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12,3 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,8 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 632 x 861 x 391 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | 3 skla |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Váha: | 114,5 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 114,5 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | 3 skla |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 40 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 9,5 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,11 % |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 632 x 861 x 391 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12,3 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,8 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
