Krbová kamna NORDflam MERIDO, 5,4 kW, černá
Kód: EKO-007025Detailní popis produktu
Návod k použití : Návod k použití
Energetický štítek : Energetický štítek
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341520256 |
| Jmenovitý výkon: | 5,4 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 35 cm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,0992 % |
| Materiál: | ocelový plech, litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 236 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 2,7 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 81,4 % |
| Váha: | 75 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Vytápěcí schopnost: | 135 m3 |
| Váha: | 75 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | ocelový plech, litina |
| Typ skla: | rovné |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 35 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost kamen: | 81,4 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 5,4 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,0992 % |
| Vytápěcí schopnost: | 135 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměrná teplota spalin: | 236 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 2,7 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
