Krbová kamna NORDflam VERDO, 7 kW, černá
Kód: EKO-012377Detailní popis produktu
Návod k použití : Návod k použití
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341518802 |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 30 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,14 % |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | zadní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 483 x 823 x 409 mm |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 70 % |
| Váha: | 66 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 66 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | zadní |
| Účinnost kamen: | 70 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,14 % |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 483 x 823 x 409 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
