Krbová kamna NORDflam WERONA, 7,5 kW, černá
Kód: EKO-012270Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341523240 |
| Jmenovitý výkon: | 7,5 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 35 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,13 % |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba: | Ne |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 367 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,8 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Váha: | 122 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 175 m3 |
| Váha: | 122 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 35 cm |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Pečící trouba: | Ne |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 7,5 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,13 % |
| Vytápěcí schopnost: | 175 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 367 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,7 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,8 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
