Krbová vložka NORDflam ROTEN levá, 10 kW
Kód: EKO-007017Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341522786 |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,066 % |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 321 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | rohové - levé |
| Terciální přívod vzduchu: | Ano |
| Účinnost: | 82 % |
| Vytápěcí schopnost: | 250 m3 |
| Váha: | 135 kg |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 82 % |
| Prosklení: | rohové - levé |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,066 % |
| Vytápěcí schopnost: | 250 m3 |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 321 °C |
| Terciální přívod vzduchu: | Ano |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
