Krbová kamna BLIST B MAX E s výměníkem, 13 kW, antracit + Hodnotný dárek ke zboží + Poradenská služba specialista na telefonu
Kód: EKO-011068Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Blist B MAX E s výměníkem - černá?
Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
Jaké jsou přednosti kamen Blist B MAX E s výměníkem - černá?
- Kvalitní materiál
- Nízká pořizovací cena
- Regulační klapka
- ...
Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Energetický štítek : Energetický štítek
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
Produktový list : Produktový list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna s výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031944 |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | antracit |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 750x780x465 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 610x360x310 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 3,82 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 78,7 % |
| Váha: | 134 kg |
| Způsob vytápění: | teplovodní |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
| Objem výměníku: | 32 l |
| Ochlazovací smyčka: | Ne |
| Popelník: | Ano |
| Výkon do vody: | 6,9 kW |
| Výkon do vzduchu: | 5,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 300 m3 |
| Váha: | 134 kg |
| Barva: | antracit |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Výkon do vody: | 6,9 kW |
| Objem výměníku: | 32 l |
| Účinnost kamen: | 78,7 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Spotřeba paliva: | 3,82 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovodní |
| Výkon do vzduchu: | 5,9 kW |
| Ochlazovací smyčka: | Ne |
| Vytápěcí schopnost: | 300 m3 |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 750x780x465 mm |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 610x360x310 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
