KRATKI krbová kamna KOZA AB S/2 bílá + Hodnotný dárek ke zboží + Poradenská služba specialista na telefonu
Kód: EKO-005346Související produkty
Detailní popis produktu
KRATKI krbová kamna KOZA AB S/2 bílá
- Oplach skla předehřátým vzduchem
- Sekundární spalování
- Dvířka dveřníku „push to open“ (otevři zmáčknutím)
- Externí přívod vzduchu
- Vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy
- 5 let záruka
Nevíte, která krbová kamna jsou pro vás ta pravá?
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901350017425 |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | bílá |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,09 % |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 761x1052x460 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Účinnost kamen: | 80 % |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Rozměr skla (Š x V): | 540x430 mm |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Barva: | bílá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | panoramatické |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | vrchní, zadní |
| Účinnost kamen: | 80 % |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Rozměr skla (Š x V): | 540x430 mm |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,09 % |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 761x1052x460 mm |
| Průměrná teplota spalin: | 280 °C |
| Obložení spalovací komory: | šamot |
| Regulovatelný výkon maximální: | 13 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
