Krbová kamna NORDflam PALERMO, 7,8 kW, černá
Kód: EKO-012527Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341523042 |
| Jmenovitý výkon: | 7,8 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 24 cm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,9 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 450x1034x367 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 77 % |
| Váha: | 116 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 160 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 116 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 24 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Účinnost kamen: | 77 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 7,8 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Vytápěcí schopnost: | 160 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 450x1034x367 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,9 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
