Pozorovací dalekohled Levenhuk Camo 60 Moss
Kód: LK81983Související produkty
Pozorovací dalekohled Levenhuk Discovery Range 60 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze BASE 80 Code2:
Pozorovací dalekohled Bresser Travel 20–60x60 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze PLUS 90 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze BASE 60 Code2:
Pozorovací dalekohled Bresser Pirsch 25–75x100 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze BASE 50 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk New Blaze PLUS 70 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk New Blaze PLUS 80 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk New Blaze ED 80 Code2:
Pozorovací dalekohled Bresser Spektar 15–45x60 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Spyglass SG2 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk New Blaze PRO 70 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk LabZZ S5 12x30 Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Camo 60 Rind Code2:
Pozorovací dalekohled Levenhuk Discovery Range 70 Code2:
Detailní popis produktu
Pozorovací dalekohled Levenhuk Camo 60 je výkonný optický nástroj pro pozorování pozemních objektů. Protože je trubice přímá, je vhodná pro pozorování, kdy je zorný úhel přímý nebo shora dolů, např. z věže nebo z kopce. Dalekohled se bude hodit a bude účinný při lovu, střelbě z pušky i při ochraně území a hranic a klasickém pozorování krajiny. Dodává se s malým kovovým stativem, který se ovládá nastavovacím knoflíkem.
Optika je plně potažena a všechny optické prvky jsou vyrobeny ze skla BK-7. Zvětšení lze nastavit ve velmi širokém rozsahu: od 16 do 48x. Během pozorování je přechod z panoramatického pozorování na zaostření na jeden cíl velmi rychlý – nastavovací kroužek se nachází přímo na okuláru. Očnice má otočnou konstrukci, takže ji lze nastavit různými způsoby tak, aby vyhovovala pozorovateli.
Tělo je vyrobeno z vysoce odolného plastu ABS a je pogumováno, aby poskytovalo dodatečnou ochranu proti stříkající vodě a prachu. Jeho maskovací zbarvení umožňuje uživateli zůstat nepozorován v zalesněné oblasti.
Klíčové vlastnosti:
- Optika na bázi plně pokoveného skla BK-7
- Variabilní zvětšení od 16 do 48x
- Tělo z vysoce odolného plastu ABS s pogumovaným povrchem
- Twist-up okulár, dodává se se stativem
- Pro lov, bezpečnost a pozorování krajiny
Sada obsahuje:
- Pozorovací hledáček
- Ochranné krytky okulárů a čoček objektivu
- Pouzdro
- Čisticí hadřík
- Kovový stolní stativ
- Uživatelská příručka a záruční list
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555006673 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 33x8x5 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.28 kg |
| Se zoomem | yes |
| Rozsah zvětšení | 45x až 75x |
| Zvětšení, x | 16 — 48 |
| Konstrukce s rovným tubusem | 0 ° |
| Průměr objektivu | od 60 mm do 80 mm |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava čoček | vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích |
| Průměr okuláru, mm | 22 |
| Výstupní pupila, mm | 4 — 1.3 |
| Oční reliéf, mm | 15 — 12 |
| Faktor stmívání | 30 |
| Relativní jas | 16 |
| Zorné pole, ° | 2.3 — 1.1 |
| Zorné pole, m/1000 m | 40 — 19 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 5 |
| Tělo | vysokopevnostní ABS plast |
| Voděvzdornost | yes |
| Rozsah provozní teploty, °C | -10 — 50 |
| Montáž | 1/4 |
| Stativ v sadě | yes |
| Stativ | kov, stolní |
| Možnosti použití | lov a sport |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |
| Další vlastnosti | konstrukce s pryžovým povlakem, twist-up očnice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pozorovací dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 5905555006673 |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 80 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 506 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
