Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE
Kód: LK77098Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 506 AZ s knížkou Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 703 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70s BASE Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 707 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Quasar 80/900 EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 70/900 EQ1 Code2:
Detailní popis produktu
Dalekohled Levenhuk Blitz 50 BASE je achromatický refraktor pro začátečníky. Tento dalekohled je ideální pro děti nebo náctileté se zájmem o astronomii. S dalekohledem se snadno zachází. Umožňuje pozorování Měsíce nebo jej lze použít jako pozorovací dalekohled a pozorovat pozemské objekty. Zahrnuje veškeré potřebné příslušenství, které tak není nutné zakoupit zvlášť.
Čočky dalekohledu jsou vyrobeny z optického skla s antireflexní vrstvou a díky tomu poskytuje vysoce kvalitní, jasný a ostrý obraz. Klasická azimutální montáž není vybavena mikrošroubem ani regulátory. Chcete-li dalekohled namířit na vybraný objekt, stačí optickým tubusem otočit do požadovaného směru. Hliníkový stativ plné velikosti je vybaven podpěrou pro ještě větší stabilitu. Nohy stativu jsou navíc výškově nastavitelné.
Souprava obsahuje veškeré potřebné optické příslušenství, včetně Barlowovy čočky a diagonální zrcátka.
Vlastnosti:
- Dalekohled pro děti a začínající astronomy
- Skleněná optika s antireflexní povrchovou úpravou
- Lze použít pro sledování Měsíce a pozemských objektů
- Bohatá souprava optického příslušenství
- Snadno ovladatelný teleskop vhodný pro děti a začínající astronomy
Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Okulár 6 mm
- Okulár 20 mm
- Barlowova čočka 3x
- Diagonální zrcátko 90°
- Hledáček 5x24
- Azimutální montáž
- Hliníkový stativ
- Uživatelská příručka a doživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002392 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 86x29x10 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.96 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | achromatický |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | antireflexní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 50 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 600 |
| Maximální zvětšení, x | 100 |
| Poměr apertury | f/12 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 2.3 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.59 |
| Okuláry | H 6 mm (100x), H 20 mm (30x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 0,965 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | ozubnice s pastorkem |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 630–1130 |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Režim montáže optické trubice | šrouby |
| Materiál optického tubusu | kov |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002392 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 767 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/360 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier 8" Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Levenhuk Ra R66 ED Doublet Carbon OTA Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NANO NT-114/500 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE МАК 70/1000 AZ-M Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
