Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S
Kód: LK72854Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 AZ3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Infinity 70 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 70T Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 76/350 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Polaris 102/460 EQ3 se solárním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 70/900 EQ1 Code2:
Levenhuk Ra R72 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T2 Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Detailní popis produktu
Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 130S je výkonný Newtonův reflektor, který vás seznámí s vesmírem a umožní pozorování jeho nejvzdálenějších míst. Prostřednictvím tohoto teleskopu můžete pozorovat stovky hvězdokup, galaxií a mlhovin, dvojité a pravidelné hvězdy a další objekty. Můžete také pozorovat objekty Messier a objekty NGC – většina z nich je detailní a jasná. Můžete také pozorovat vnější prostor. Tento teleskop je užitečný při pozorování měsíčních kráterů větší než 4 km, ale také při pozorování Saturnu, Jupitera, Marsu a Venuše. Levenhuk Skyline PLUS 130S je dokonalý teleskop pro důkladnou kosmickou prohlídku.
Optickou trubici můžete ovládat pomocí azimutální montáže. Je trochu komplikovanější než azimutální montáž, ale umožňuje přesné a bezproblémové sledování nebeských objektů. Trvá to nějakou dobu, než se jej naučíte ovládat, ale kvalitní a pohodlné pozorování bude příjemným výsledkem. Montáž je připevněna k hliníkovému stativu s nastavitelnou výškou: můžete ji snadno přizpůsobit své výšce. Zásuvka pro příslušenství může být snadno upevněna na stativu.
Tento teleskop je vybaven rozšířenou sadou optických doplňků. Optický hledáček s 6násobným zvětšováním pomáhá zaměřovat optickou trubici na nebeské předměty. Dva okuláry umožňují volbu vhodného zvětšení pro pozorování. Objektivy Barlow zvětšují výkon optiky. Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 130S nevyžaduje další nákupy, protože vše potřebné je již v dané sadě.
Vlastnosti:
- Newtonův reflektor pro pozorování hlubokého nebe
- Azimutální montáž umožňuje jednoduché a užitečné sledování nebeských objektů
- Optika je schopna zobrazit všechny objekty Messier a mnoho objektů NGC
- Tento teleskop je určen pro začátečníky i ambiciózní astronomy
- Vyvážená sada optických doplňků v soupravě
Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Paralaktická montáž
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Optický hledáček 6x24
- SUPER 10 mm (90x) okulár
- SUPER 25 mm (36x) okulár
- Barlowova čočka 2x
- Ovládací knoflíky s pomalým pohybem
- Uživatelská příručka a celoživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002194 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 108x50x26 cm |
| Přepravní hmotnost | 17.9 kg |
| Optická konstrukce | reflektor |
| Optické schéma | Newtonian |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | oxid křemičitý |
| Apertura, mm | 130 |
| Tvar čočky (zrcadla) | sférická |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 900 |
| Maximální zvětšení, x | 260 |
| Poměr apertury | f/6.9 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.1 |
| Limitní hvězdná velikost | 12.5 |
| Okuláry | SUPER 10 mm (90x), SUPER 25 mm (36x) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Barlowova čočka | 2x |
| Hledáček | optický, 6x24 |
| Okulárový výtah | 1,25", stojan a pastorek, jedna rychlost |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 700–1270 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | paralaktická, EQ2 |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Typ uživatele | začátečníci, zkušení uživatelé |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | komplikované |
| Pozorovaný objekt | objekty hlubokého vesmíru |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002194 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Optická konstrukce: | reflektor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade EclipseView 76 mm Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Pollux 150/1400 EQ3 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 6" (150/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 90 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 60/700 AZ2 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
