Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE
Kód: LK77099Související produkty
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ TK50 s kufříkem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Spica 130/1000 EQ3 s adaptérem na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE 110S Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 70/900 EQ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 114/500 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Classic 70/350 AZ Code2:
Detailní popis produktu
Dalekohled Levenhuk Blitz 60 BASE je určený pro začínající astronomy. Snadno se s ním zachází a má rozšířenou sadu příslušenství. Je ideální ke studiu měsíční i pozemské krajiny. Tento model je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí s vesmírem a astronomií seznámit. Je to skvělý dárek pro dospělé i pro děti.
Díky optice ze skla s antireflexní vrstvou tento achromatický refraktor nabízí čistý a ostrý obraz. Díky velké apertuře (60 mm) umožňuje pozorování Měsíce a pozemské krajiny. Lze s ním také pozorovat jasné objekty hlubokého vesmíru a některé planety Sluneční soustavy, detaily však nebudou zřetelné.
Azimutální vidlicová montáž je vybavena šroubem na svislé ose, která umožňuje přesné nastavení dalekohledu na požadovaný objekt. Nastavitelný hliníkový stativ je vybaven odkládací přihrádkou na příslušenství. Díky bohaté sadě příslušenství není nutné do dalekohledu investovat další prostředky, jedná se tedy o skvělý dárek pro amatérského vědce.
Vlastnosti:
- Achromatický refraktor pro začátečníky
- Optika s antireflexní povrchovou úpravou
- Ideální volba pro pozorování Měsíce a pozemských objektů
- Azimutální montáž s mikrošroubem na svislé ose
- Refraktor s rozšířenou sadou optických doplňků: vše potřebné je již obsaženo v sadě
Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Okulár 4 mm
- Okulár 12,5 mm
- Okulár 20 mm
- Vzpřimující okulár 1,5x
- Barlowova čočka 3x
- Diagonální zrcátko 90°
- Hledáček 5x24
- Azimutální montáž
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Uživatelská příručka a doživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002408 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 73x23x15 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.14 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Optické schéma | achromatický |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | antireflexní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/11.6 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 1.9 |
| Limitní hvězdná velikost | 10.99 |
| Okuláry | H 12,5 mm (56х), H 20 mm (35x), SR 4 mm (175х), stavěcí okulár 1,5x |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 0,965 |
| Barlowova čočka | 3x |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Okulárový výtah | ozubnice s pastorkem |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | 600–1000 |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | altazimutální |
| Režim montáže optické trubice | šrouby |
| Materiál optického tubusu | kov |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
| Bohaté příslušenství | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002408 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 769 EQ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 203 PLUS Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PRO 16" (400/1830) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 EQ2 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
