Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 60T
Kód: LK72853Související produkty
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Spark 607 AZ s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Messier AR-102/600 NANO AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Polaris 102/460 EQ3 se solárním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PLUS 130S Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 10" (250/1270) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Ra 150N Dobson Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 76/700 AZ1 Code2:
Dobsonův hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 8" (200/1200) Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel Sun 70 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior 60/700 AZ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Meade Polaris 114 mm EQ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 50/600 AZ s držákem Code2:
Detailní popis produktu
Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 60T představuje klasický refraktor, který přitahuje průzkumníky vesmíru. Dodává se s azimutální montáží a rozšířenou sadou optických doplňků – i náročný uživatel ocení funkce tohoto teleskopu. Můžete sledovat fáze Venuše, planetární prstence Jupitera, Saturnovy prstence a měsíční krátery o průměru větším než 8 km. Vnější okraj Sluneční soustavy je méně viditelný, ale zřetelný. Teleskop je určen pro začátečníky.
Objektivy vyrobené z plně potaženého skla přenášejí ostrý a detailní obraz bez výrazných aberací. Pro ovládání teleskopu se používá azimutální montáž. Může se používat pro provádění astronomických pozorování na hvězdném nebi; můžete pozorovat rychlé pohyby Merkuru a planet kolem Slunce, stejně jako Mezinárodní vesmírnou stanici nad Zemí. Potrvá nějaký čas, než se naučíte montáž ovládat, ale brzy oceníte její výhody. Optický hledáček s 5násobným zvětšováním pomáhá nacházet objekty na obloze.
Teleskop je namontován na trvanlivém hliníkovém stativu s nastavitelnou výškou. Teleskop spolehlivě stojí i na drsných površích, nehýbe se pod silným větrem; drží pevně teleskop s montáží a protizávažím. Zásobník pro příslušenství může být snadno nainstalován na stativu (součást sady).
Sada obsahuje optické doplňky, které umožňují okamžité zahájení pozorování. Tři okuláry umožňují rychle zvolit optimální zvětšení pro zkoumání různých astronomických objektů, zatímco diagonální zrcátko napomáhá při pozorování pozemských objektů. Stejně jako všechny další teleskopy, teleskop Levenhuk Skyline PLUS 60T přenáší obraz obrácený vzhůru nohama, což je pro pozemské pozorování nepohodlné. Diagonální zrcátko tento stav koriguje a převádí obraz do běžné podoby.
Vlastnosti:
- Klasický refraktor na azimutální montáži
- Plně potažená skleněná optika
- V sadě jsou tři okuláry a diagonální zrcátko
- Robustní hliníková montáž se zásobníkem pro příslušenství
- Ideální volba pro průzkum vnějších prostorů a pozemských scenérií
Obsah sady:
- Optický tubus teleskopu
- Paralaktická montáž
- Hliníková trojnožka s podnosem na příslušenství
- Optický hledáček 5x24
- SR 4 mm (175x) okulár
- H 12,5 mm (56x) okulár
- H 20 mm (35x) okulár
- Diagonální zrcátko
- Ovládací knoflíky s pomalým pohybem
- Protizávaží
- Uživatelská příručka a celoživotní záruka
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555002187 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 100x28x19 cm |
| Přepravní hmotnost | 6.85 kg |
| Optická konstrukce | refraktor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Povrchová úprava optiky | standardní |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 60 |
| Ohnisková vzdálenost, mm | 700 |
| Maximální zvětšení, x | 120 |
| Poměr apertury | f/11.6 |
| Limitní hvězdná velikost | 11.4 |
| Okuláry | H 12,5 mm (56х), H 20 mm (35х), SR 4 mm (175х) |
| Průměr tubusu okuláru (palce) | 1,25 |
| Hledáček | optický, 5x24 |
| Stativ | hliník |
| Výška stativu (nastavitelná), mm | nastavitelný systém |
| Zásobník na příslušenství | yes |
| Řízení teleskopu | manuální |
| Montáž | paralaktická, EQ1 |
| Protiváhy | ano |
| Materiál optického tubusu | hliník |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | komplikované |
| Pozorovaný objekt | planety sluneční soustavy, pozemské objekty |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555002187 |
| dalekohledy: | nejlepší hvězdářské |
| Hvězdářské pro začátečníky: | Vhodné |
| Optická konstrukce: | refraktor |
Hvězdářský dalekohled Bresser Galaxia 114/900 s adaptérem pro chytrý telefon Code2:
Dobsonův teleskop Levenhuk New Skyline PRO 12" (300/1525) Retractable Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 AZ3 Code2:
Levenhuk Ra R80 ED Doublet OTA Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser National Geographic 114/900 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline Travel 50 Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline PRO 80 MAK Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline BASE 70/900 EQ1 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Nano AR-70/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Arcturus 60/700 AZ Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 70 PLUS Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Space Explorer 150/750 Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Venus 76/700 s redukcí na chytrý telefon Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Junior Space Explorer 45/600 AZ Modrý Code2:
Hvězdářský dalekohled Bresser Solarix 114/500 se slunečním filtrem Code2:
Hvězdářský dalekohled Levenhuk New Skyline PLUS 90/900 EQ2 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
